Контекс

У далекому 1998 році на прилавках з’явився новий презерватив Contex Romantic Love. Це був первісток з часом стала найпопулярнішою в Росії торгової марки презервативів. Зараз презервативи Contex можна зустріти практично в будь-якій аптеці або супермаркеті Росії. Презервативи Contex привабливі за ціною і займають нижню частину ніші Premium.

Презервативи Contex випускаються двома серіями — просто Contex і молодіжна серія (Козацькі — для України). Якщо колись це був всього один вид презервативів, то зараз кількість різновидів перевалило за два десятки. Всі права на торгову марку Contex належать AVK Polypharm INV. Co., Ltd., Tiverton, Devon, United Kingdom. Власники торгової марки дуже серйозно поставилися до свого дітища — це і постійне розширення асортименту і експерименти з упаковкою. Не секрет що споживачі різні і кожному потрібно своє. Одні купують велику упаковку одного виду — це дешевше, так як чим більше упаковка тим нижче ціна в перерахунку на один презерватив. А комусь хочеться різноманітності або він ще не визначився з вибором… Презервативи Contex на даний момент випускаються в упаковці по 3 і 12 презервативів. Були експерименти з упаковкою по 1 і по 6 презервативів, але мабуть не прижилося… Презервативи Contex виробляються на двох заводах, розташованих в Кореї та Таїланді, а упаковуються в картон і целофан в Росії.

Під торговою маркою Contex так само випускаються інтимні гелі. За даними статистики, 70% жінок страждають сухістю піхви, гелі дозволяють знизити тертя і больові відчуття. Асортимент гелів Contex так само широкий і різноманітний — це і звичайний зволожуючий гель для змащування і ароматизований, і пролонгує, всього і не перерахуєш… До складу інтимних гелів можуть входити екстракти трав, вітаміни і як показало опитування, деякі жінки розглядають такі гелі як ліки для профілактики хвороб…

Contex Black Rose

Ви поспішаєте на романтичну зустріч. Не забудьте букетик квітів, хорошим доповненням до якого буде упаковка Contex Black Rose. Приємним сюрпризом для Вашої коханої стане не тільки Ваша прозорливість у підборі аксесуарів, але і чорний колір цих дивно надійних і еластичних презервативів. Дайте волю своїй фантазії!
Презервативи Contex Black Rose виготовлені з натурального високоякісного латексу. Якість презервативів Contex Black Rose гарантовано використанням сучасного високотехнологічного обладнання і багаторазовим, ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Якість презервативів Contex Black Rose перевірено електронікою. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Презервативи Contex Black Rose при правильному використанні є надійним засобом запобігання небажаної вагітності й передачі захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), в т. ч. віл-інфекція. Ніяке із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності або ЗПСШ.

Contex Classic

Contex Classic-це, перш за все, стиль життя і взаємин. Простота і елегантність, міцність і еластичність, комфорт і захист — ось те, що є відмінною рисою Contex Classic. Ви спокійні, врівноважені, любите активний відпочинок і незмінно дбаєте про себе і кохану людину. Contex Classic вас не розчарує!
Презервативи Contex Classic виготовлені з натурального високоякісного латексу. Якість презервативів Contex Classic гарантовано використанням сучасного високотехнологічного обладнання і багаторазовим, ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Якість презервативів Contex Classic перевірено електронікою. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Презервативи Contex Classic при правильному використанні є надійним засобом запобігання небажаної вагітності й передачі захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), в т. ч. ВІЛ-інфекції. Ніяке із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності або ЗПСШ.


Contex Colour

В упаковці Contex Colour Ви знайдете три яскравих, кольорових презерватива. Вони внесуть різноманітність і створять грайливу атмосферу. Використовуйте презервативи Contex Colour відповідно до вашого настрою: червоний в разі всепоглинаючої пристрасті, жовті в момент трепетної ніжності, сині в очікуванні чогось незвичайного … змініть будні на яскравий карнавал фарб і задоволення!
Презервативи Contex Colour-різнокольорові презервативи в силіконовому мастилі з накопичувачем. Презервативи Contex Colour — це кольорові яскраві презервативи для різноманітності, задоволення і додаткового збудження. Презервативи, виготовлені з натурального високоякісного латексу. Якість презервативів Contex Colour гарантовано використанням сучасного високотехнологічного обладнання і багаторазовим, ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Якість презервативів Contex Colour перевірено електронікою. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Презервативи Contex Colour при правильному використанні є надійним засобом запобігання небажаної вагітності й передачі захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), в т. ч. ВІЛ-інфекції. Ніяке із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності або ЗПСШ.

Contex Dotted

Додайте родзинку у ваші стосунки! Спробуйте презервативи з точковою поверхнею Contex Dotted! Безліч виступаючих точок забезпечать додаткову стимуляцію і посилять збудження. Вони спеціально створені доставляти незабутнє задоволення, зберігши природність відчуттів.
Презервативи Contex Dotted-презервативи з точковою структурою поверхні в силіконовому мастилі з накопичувачем. Поверхня презерватива покрита великою кількістю пухирців, які забезпечують додаткову стимуляцію і подарують Вам нові відчуття. Презервативи Contex Dotted виготовлені з натурального високоякісного латексу. Якість презервативів Contex Dotted гарантовано використанням сучасного високотехнологічного обладнання і багаторазовим, ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Якість презервативів Contex Dotted перевірено електронікою. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Презервативи Contex Dotted при правильному використанні є надійним засобом запобігання небажаної вагітності й передачі захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), в т. ч. ВІЛ-інфекції. Ніяке із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності або ЗПСШ.

Contex XXL (Extra Large)

Ви або Ваш партнер справжній супермен, і презерватив стандартного розміру заважає повноті відносин? Contex XXL (Extra Large) прийде Вам на допомогу в цій делікатній ситуації. Його довжина на 10 мм, а ширина на 2 мм більше, ніж у звичайного презерватива. Вам нема про що більше турбуватися, Ви теж захищені. Навіщо терпіти або ризикувати, коли є Contex XXL (Extra Large).
Презервативи Contex XXL (Extra Large) виготовлені з натурального високоякісного латексу. Якість презервативів Contex XXL (Extra Large) гарантовано використанням сучасного високотехнологічного обладнання та багаторазовим, ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Якість презервативів Contex XXL (Extra Large) перевірено електронікою. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Презервативи Contex XXL (Extra Large) при правильному використанні є надійним засобом запобігання небажаної вагітності і передачі захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), у т.ч. ВІЛ-інфекції. Ніяке із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності

Contex Forced

Ви вважаєте, що звичайний рівень захисту не підходить для пікантної ситуації? Не варто використовувати два презервативи одночасно — це може привести до їх розриву. Contex Forced встане на сторожі Вашої безпеки, — це той третій, який зовсім не зайвий. Товщина стінок презервативів Contex Forced збільшена на 50%, що дозволяє їм витримати весь натиск Вашої пристрасті.
При недостатній зволоженості слизових оболонок, використовуйте спеціально розроблені гель-змащення contex.
Презервативи Contex Forced виготовлені з натурального високоякісного латексу. Якість презервативів Contex Forcedгарантірованно використанням сучасного високотехнологічного обладнання та багаторазовим, ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Якість презервативів Contex Forced перевірено електронікою. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Презервативи Contex Forced при правильному використанні є надійним засобом запобігання небажаної вагітності і передачі захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), у т.ч. ВІЛ-інфекції. Ніяке із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності або ЗПСШ.
Contex Glowing в силіконової мастилі зі світловим в темряві накопичувачем.
Незабутні враження урізноманітнюють Ваші відносини і допоможуть досягти нових відчуттів!
Увага: для досягнення максимального ефекту світіння накопичувача перед використанням потримати презерватив протягом 1-2 хвилин на світлі.
Презервативи Contex Glowing виготовлені з натурального високоякісного латексу. Якість презервативів Contex Glowingгарантірованно використанням сучасного високотехнологічного обладнання та багаторазовим, ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Якість презервативів Contex Glowing перевірено електронікою. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Презервативи Contex Glowing при правильному використанні є надійним засобом запобігання небажаної вагітності і передачі захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), у т.ч. ВІЛ-інфекції. Ніяке із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності або ЗПСШ.

Вибрационное кольцо Contex Plus

Силіконове вібраційне кільце Contex Plus. Може Почо тим, хто страждає передчасним насіння виверженням. Воно виконує функцію доведення партнерки до підвищеного стану збудження, так що до кульмінації її та її партнера залишиться зовсім небагато часу.
За допомогою силіконового вібраційного кільця Contex Plus задоволення від інтимного побачення буде отримувати не тільки чоловік, але і жінка. Що буває в більшості випадків не реальним. Виріб виготовлено з високоякісного суперм’якого силікону, легко увелівает в розмірах в кілька разів і повертає до первісної форми. Механізм дії закладений в вібрує елементі в силіконової оболонці, який працює до 20 хвилин, виробляючи стимуляцію клітора.
Перед застосуванням вироби слід ознайомитися з інструкцією, що додається.

Гель-смазка Contex Green

Гель-змазка Contex Green містить екстракт зеленого чаю, який володіє природним антивірусну дію, запобігає запалення, що надає додаткове задоволення і комфорт вашим сексуальним відносинам.
М’який і делікатний прозорий гель-змазка на водній основі, не залишає плям. Ідеальний для використання з презервативом, не руйнує латекс. Попереджає тертя, що зменшує ймовірність розриву презерватива і виникнення мікропошкодження слизової.
При виникненні подразнення припиніть використання гелю і зверніться до лікаря.
Чи не є контрацептивом.

Гель-смазка Contex Strong

Гель-змазка Contex Strong створена спеціально для анального сексу і дозволяє зробити його більш комфортним, приємним і безпечним. Містить Екстракт Алое Віра, який пом’якшує, зволожує слизову і попереджає запалення.
М’який і делікатний прозорий гель-змазка на водній основі, не залишає плям. Ідеальний для використання з презервативом, не руйнує латекс. Попереджає тертя, що зменшує ймовірність розриву презерватива і виникнення мікропошкодження слизової.
При виникненні подразнення припиніть використання гелю і зверніться до лікаря.
Чи не є контрацептивом.

Гель-смазка Contex Wave

Гель-змазка Contex Wave містить Пантенол (провітамін В5), який зволожує, пом’якшує слизову і шкіру і запобігають роздратування, що надає додаткове задоволення і комфорт вашим сексуальним відносинам.
М’який і делікатний прозорий гель-змазка на водній основі, не залишає плям. Ідеальний для використання з презервативом, не руйнує латекс. Попереджає тертя, що зменшує ймовірність розриву презерватива і виникнення мікропошкодження слизової.
При виникненні подразнення припиніть використання гелю і зверніться до лікаря.
Чи не є контрацептивом.

Гель-смазка Contex Long Love

Гель-змазка Contex Long Love містить ментол, який викликає відчуття холоду і має легкий місцевим знеболюючу дію, що зменшує чутливість статевого члена, допомагає уникнути передчасної еякуляції і продовжує Ваше задоволення.
М’який і делікатний прозорий гель-змазка на водній основі, не залишає плям. Ідеальний для використання з презервативом, не руйнує латекс. Попереджає тертя, що зменшує ймовірність розриву презерватива і виникнення мікропошкодження слизової.
При виникненні подразнення припиніть використання гелю і зверніться до лікаря.
Чи не є контрацептивом.

Гель-смазка Contex Flash

Гель-змазка Contex Flash містить масло ялівцю, кмином масло і камфору, які в сукупності збільшують зігріваючий ефект, олія кориці, яке посилює кровообіг і підвищує потенцію, що сприяє додатковому збудженню і підвищенню чутливості, а також екстракт соснових бруньок, що володіє легким бактерицидну властивість, що запобігає запалення і надає комфорт вашим сексуальним відносинам.
М’який і делікатний прозорий гель-змазка на водній основі, не залишає плям. Ідеальний для використання з презервативом, не руйнує латекс. Попереджає тертя, що зменшує ймовірність розриву презерватива і виникнення мікропошкодження слизової.
При виникненні подразнення припиніть використання гелю і зверніться до лікаря.
Чи не є контрацептивом.

Гель-смазка Contex Silk

Гель-змазка Contex Silk з вмістом силікону володіє тривалими легкими властивостями для додаткового задоволення і комфорту. Вона заповнює недостатнє зволоження слизової піхви, покращує відчуття при статевому акті. Не містить спирт, що не порушує pH природного середовища.
Диспенсер з дозатором (100мл) — гель з 4% -ним вмістом силіконового масла, на водній основі. Туба (30мл) — 100% силіконове масло.
При виникненні подразнення припиніть використання гелю і зверніться до лікаря.
Чи не є контрацептивом.