Кращий Оральний Секс В Її Житті

Ще в школі оральний секс був ‘базою’, яку ви досягли, кроком у правильному напрямку до головної події – щось, про що можна розповісти своїм друзям, але нічого особливого. Потім щось відбувається. Ти дорослішаєш. Оральний секс стає більше, ніж просто третьої базою, і ви пускаються в подорож і ціле пригода сама по собі, особливо коли мова йде про піхву. Це прекрасна форма прелюдії, але вона також може бути головною подією.

Досить широко відомо, що жінки емоційні істоти і, як правило, потребують розминці — як розумово, так і фізично. Ймовірно, це спосіб матері-природи переконатися, що секс безболісний і приємний, і єдиний спосіб, яким це може статися, — це почати повільно. Ви повинні зробити це правильно, є техніка і увагу, і ви повинні реагувати на її сигнали і реагувати відповідним чином на протязі всього – думати про всю подію як про незавершеній роботі.

Отже, у вас є це, не надто складно-чи не так? Ми жартуємо, наш гід нижче про те, як лизати дівчину успішно матиме обидва з вас задихаючись в найкоротші терміни!

Крок 1

Коли речі нагріваються і одяг відривається, для вас обох дуже важливо бути в зручних положеннях, щоб ви могли зосередитися на тому, що вам потрібно – її піхву. Почніть з того, що дайте їй відчути природний ритм вашого дихання на її шкірі, пам’ятаєте, як тільки вона починає порушуватися, все її тіло відчуває підвищений рівень чутливості, і невеликі дискретні дії можуть фактично перекинути її через край.

М’яко посуньте рот навколо її лінії Panty, у тому числі її нижній живіт і зробити відчуває себе природно і право. Лизати, або навіть злегка покусувати, як ви йдете вперед. Навіть якщо на ній немає штанів, ти все одно дражниш її і змушуєш чекати. Не варто раптом робити бджолину лінію для клітора, їй знадобиться якась розминка.

Крок 2
Коли ваш рот вперше стикається з клітором, пам’ятайте, що він не надто твердий і не надто м’який. Лікувати кожен раз, як в перший раз і дізнатися один одного в цей день. Справедливості заради варто сказати, що це знаменує кінець розминки. Прислухайтеся до її сигналів, знайдіть тиск, який їй підходить.

Є капюшон, який покриває клітор, деяким жінкам подобається прямий контакт з клітором, деяким подобається це над капотом, деякі теж не заперечують, що деякі передумують кожен раз: справа в тому, що ви повинні вирішити, чого вона хоче в цей момент. Розсуньте губи і проведіть мовою по ньому, встановлюючи темп звідси. Найголовніше пам’ятати тут – не нехтуйте клітором, це може бути чарівне місце для жінки!

Крок 3
Коли ви ризикуєте ще далі на південь, вам потрібно знову її мучити. Вона, ймовірно, буде розпечена і захоче, щоб ваша мова, пальці або пеніс увійшли в неї, але їй доведеться почекати. Перемістіть мову навколо входу, перш ніж пірнати з сильним гострим мовою – як ерекція мови, якщо хочете.

У цей момент Ви можете тримати язик повністю нерухомим і плоским, і нехай вона молоти проти вас в своєму власному темпі – відчуття вашого мови буде відчувати себе неймовірно, нехай вона взяти під контроль на деякий час. Тепер також момент, коли ви можете використовувати секс-іграшку, таку як вібратор. Це може посилити задоволення, яке приносить ваш рот.

Секс-іграшки теж не зупиняються на вібраторах! Представляючи секс-іграшки для пар, таких як інтимні масажери, ви обидва можете сходити з розуму. Durex Sensual Bliss інтимний масажер легко маніпулювати, так що ви можете орієнтуватися на задоволення прямо там, де ви хочете, — і це включає в себе, коли вона повертає користь.

Крок 4
Не бійтеся дозволити своїм рукам блукати! Вони могли відвідати її груди, соски, живіт, стегна і дно – мацати, дражнити, лоскотати і чіпати все навколо. Це змусить її відчувати, що ви не можете отримати достатньо її, і вона, природно, розслабитися ще більше. Для подвійної стимуляції, можна вставити кілька пальців в піхву, в той час як ваша мова фокусується на кліторі.

Для максимального задоволення, ви можете ввести мастило або гель на цьому етапі, щоб збільшити її чутливість і мучити її почуття. Мало того, що це гарантує, що вона повністю змащена під час прелюдії, але з допомогою спеціально розробленої мастила або гелю, як поколювання мастила або Durex інтенсивний оргазмічний гель гарантовано забезпечити деякі руйнують землю оргазми! Ви також можете дозволити нахабному пальця ризикнути в бік ануса, вона дасть вам знати, чи подобається їй це, і ви обидва можете взяти його звідти.

Крок 5
Вітаємо, тепер ви професіонал кунілінгуса! Останній крок — це сидіти склавши руки і дозволити їй розповісти вам, яка Ви природна. Їй не потрібно знати, що ми трохи допомогли!

Остання порада для дороги — все, що вам потрібно зробити, це спілкуватися і пам’ятати, що кожна вагіна відрізняється; те, що спрацювало для вашої останньої подруги, може бути останнім у світі, що подобається цьому.

Ключ завжди в спілкуванні. Не потрібно соромитися, ви вже голі і займаєтеся сексом, запитайте її, чого вона хоче і дайте їй це. Вам треба тільки попросити жменьку людей зрозуміти, що багатьом жінкам важко досягти оргазму тільки через проникнення, тому оральний секс так казковий.