Як зробити мінет, який підриває його розум

ЦІ ПОРАДИ МІНЕТ ДОПОМОЖЕ ВАМ ДОСТАВИТИ ВИДАТНІ УСНІ…
Є дуже мало чоловіків, які не люблять отримувати оральний секс, і якщо вам цікаво, як дати хороший мінет, який залишить його тремтячим, ви перебуваєте в правильному місці. Для деяких можливість зробити неймовірний мінет і залишити свого коханця задихається від задоволення — предмет гордості. Однак, іншим не вистачає впевненості. Перша ключова фішка не думати про нього, як тужно; він не повинен виправдовувати свою назву і робота!

Це може бути розширення можливостей знати, що ви повністю відповідаєте за те, щоб ваш чоловік відчував себе прекрасно, роблячи досвід дійсно приємним для обох партнерів.

Ось наше покрокове керівництво про те, як дати хлопцю з цього світу оральний…і отримати всемогутній удар з нього самостійно.

НЕ ПІРНАЙТЕ ПРЯМО В
Не поспішати. Почніть з розміщення крихітних, дражливих поцілунків на животі і стегнах, перш ніж дозволити вашим губам зачепити кінчик його пеніса. Мало того, що ця прелюдія створює шипляче напругу, але і в нових відносинах, це дає вам можливість дізнатися його тіло і добре поглянути на те, з чим ви працюєте!

ВОЛОГІШЕ КРАЩЕ
Ароматизовані мастила додають соковитий аромат для вас, почувають себе чудово гладкими для нього і означають, що вам не потрібно турбуватися про те, що ваш рот стає сухим. Накачайте кілька крапель в долоню і розгладьте їх на його шкірі, одночасно стимулюючи його рукою.

Детальніше: яку мастило слід використовувати?

На додаток до lube, тримайте воду ліжком і приймайте глоточки тепер і знову. Знову ж таки, це допоможе зупинити зневоднення. Крім того, що робить речі простіше для вас, прохолодна рідина буде почувати себе чудово проти його пеніса і дати йому суміш різних відчуттів.

ДОВГІ ЛИЖЕ ВІД ОСНОВИ ДО КІНЧИКА
З вашим мовою широким і плоским, лизати всю довжину його, роблячи зоровий контакт – показуючи йому, що ви збуджені й безсоромно насолоджуючись себе розслабить і порушить його.

ПРАКТИКА МЕТОДУ СІРНИКА
Потім візьміть його пеніс в рот. Пеніси побудовані скоріше як сірники: найгарячіші частини знаходяться нагорі – голова і вуздечка, яка з’єднується з валом, містять самі нервові закінчення і найбільш чутливі. Зосередьте свої дії тут, чергуючи смоктання, кружляння мови в одну сторону, а потім в іншу, і злегка клацаючи його.

ТРИМАЙТЕ РУКИ ПІД РУКОЮ
Якщо ви дійсно хочете дати відчуття глибокого прийняття його без цього незручно для вас, оберніть одну руку навколо підстави його валу, і рухати його вгору і вниз по часу з рухами вашого рота. Під час мінета Не нехтуйте іншою частиною його тіла: використовуйте пальці, щоб делікатно пестити яєчка, м’яко проведіть нігтями за його внутрішнім стегон або ущипніть його соски, якщо це область, яку він любить стимулювати.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НЕТЕРПЛЯЧІ, ПРИЙМАЮЧИ ПЕРЕПОЧИНОК
Час від часу ви захочете зробити перерву, щоб уникнути болю в щелепі. Тримайте пристрасть тече, цілуючи його, масажуючи його руками, або даючи йому блискуче шоу, торкаючись себе перед ним протягом декількох хвилин. Це демонструє, що давати йому оральний збуджує вас, і нагадує йому, що це про ваше задоволення, а також його.

ВЛАСНІ СТОГОНИ
Багато чоловіків знаходять дуже сексуальним чути, як їх коханець видає вдячні звуки під час орального сексу – плюс, притискаючись губами до його пеніса і наспівуючи блаженне ‘ммммм’, посилає чудові вібрації, які подорожують по його чоловічому достоїнству. Хочете перейти на наступний рівень? Спробуй притиснути маленький вібратор до щоки, поки він у тебе в роті.

ЗАСПОКОЙТЕ ЙОГО.
Коли вони наближаються до кульмінації, деякі хлопці можуть стати надмірно збудженими і занадто сильно засунути в рот свого партнера або інстинктивно схопити голову свого партнера таким чином, що не всі жінки знаходять приємним. Якщо це станеться, спробуйте відсторонитися і попросити його пригальмувати, щоб ви могли насолоджуватися ним.

СПРОБУЙТЕ ‘MAGIC 8 BALL’
Підтримання регулярного ритму з вашим ротом під час мінету допомагає побудувати оргазм чоловіка, але, щоб вам обом не було нудно, нескінченно хитаючи головою вгору і вниз, виконайте вісім неглибоких відсмоктувачів, просто взявши кінчик його пеніса між губами. Потім обробіть його сім’ю дрібними відсмоктувачами і одним більш глибоким. Після цього дайте йому шість неглибоких відсмоктувачів і два більш глибоких і так далі… поки він не буде готовий лопнути.

ДОДАТИ ТРОХИ СМАКУ
Презервативи захищають від передачі ЗПСШ під час орального сексу з ароматом і смаком теж. Надягання презерватива ротом вражає, чуттєво і простіше, ніж ви можете собі уявити…

Прикладіть презерватив до губ так, щоб його внутрішня частина була звернена назовні, подалі від вас. М’яко смоктати соску в рот і використовувати свою мову, щоб видавити будь-яке повітря з нього. Потім притисніть внутрішню частину презерватива до його голівці пеніса і вставте перший дюйм або близько того в рот, покриваючи його презервативом, коли ви йдете. Використовуйте свою руку, щоб згладити іншу частину його вала до основи, і ви готові до головної події! (Ви можете практикувати самостійно; використовуйте банан або секс-іграшку!)

Вітаю! Якщо ви зробили це через всі ці кроки, ви станете досвідченим експертом орального сексу.