5 речей, які ви повинні спробувати в ліжку з партнером

На честь Національного місяця ліжка, ми хотіли б подивитися на кращі способи для вас і вашого партнера, щоб провести час в ліжку разом. Ми всі знаємо, що відбувається звичайний canoodle і snooze, але ми хотіли дістатися до nitty gritty з топ-5 речей, які ви повинні спробувати в ліжку зі своїм партнером.

МАСТУРБАЦІЯ
Не завжди можливо, щоб дві людини у відносинах мали синхронізовані сексуальні потяги. Іноді наші неспівпадаючі лібідо можуть призвести до того, що один з вас відчує сексуальне розчарування, а інший зобов’язаний догодити своєму партнерові, коли вони просто не відчувають цього.

Бути досить зручним, щоб мастурбувати один перед одним — відмінне рішення для цього, так як ви можете контролювати будь-яке звільнення від свого сексуального розчарування – знаючи, що ваш партнер в порядку з ним. Насправді, експерименти з мастурбацією один перед одним можуть спонукати вашу другу половинку теж взяти участь. Це виграшна ситуація.

Немає нічого поганого в ванільному сексі, але це не означає, що ми не можемо експериментувати з легким бондажем

ПОПОВЗАТИ
Немає нічого поганого в ванільному сексі, але це не означає, що ми не можемо експериментувати з легким рабством. Отримайте 50 Відтінків гри і включіть еротику з нашим асортиментом секс-іграшок тут, в Durex. Від наших півнячих кілець до нашого великого асортименту вібраторів – стати домінуючим і зводите свого партнера з розуму від задоволення і передчуття.

Отримання Кучерявий не тільки включає в себе батоги і ланцюги або, нашіптуючи в вухо Ваших партнерів, що ви хочете зробити з ними обов’язково отримати обидва ви збираєтеся. Повільно дражнити свого партнера, погладжуючи і навколо їх інтимних зон, ви будете впевнені, що вони просять більше.

ПОДУШКА РОЗМОВА
Хочете вірте, хочете ні, але розмова на подушці-відмінний спосіб оживити ваше сексуальне життя. Спілкування є ключовим, і ніщо не допомагає людині відкрити більше, ніж пост-секс чат і обніматися під простирадлами.

Розмови в ліжку спонукають вас обох говорити про ваше майбутнє, ваших мріях і прагненнях – але що більш важливо, розслаблена атмосфера буде спонукати вас обговорювати ваші симпатії і антипатії, і це включає в себе спальню. Використовуйте цю можливість, щоб запитати свого партнера, що їх збуджує, і від чого ви повинні триматися подалі. Ця нова інформація та близькість призведе до більшої близькості і розуміння один одного, що в результаті призведе до запаморочливе сексу.

ЛЕГКИЙ СЕКС ПОЗИЦІЇ
Хоча ми постійно намагаємося експериментувати з незрозумілими сексуальними позиціями, іноді найпростіші з них — це ті, які можуть досягти найкращих результатів (hello g-spot!). Тому що хто хоче стояти біля стіни, коли ви можете бути в комфорті свого власного ліжка? Використання простих сексуальних позицій не тільки спонукає вас стати більш інтимними і залучати більше поцілунків, але ви вже в ліжку для обіймів. Деякі з наших улюблених ледачих сексуальних позицій включають лицем до лиця, сидячи, осідлавши і ззаду.

Любе
Існує величезна помилка, що мастило використовується виключно для полегшення сухості піхви і дискомфорту під час сексу. Поки воно допомагає допомоги в цьому, lube також більш для збільшувати задоволення і казкове додавання до спальні для всіх пар. Великий ряд наявних Lube може забезпечити різні галасу, температури і смаки. Від оральної і прелюдії до статевого акту, введення мастила може поліпшити контакт між вами та вашим партнером для більш руйнівних оргазмів.

ЗАЛАЗЬ ПІД КОВДРУ
Ні, ми не говоримо про гру в хованки тут. Якщо ви обидва відчуваєте себе трохи жвавими, але і ледачими, оральний секс-це чудове рішення для цього. Тут, в Durex, у нас є кращі поради про те, як дати хороший мінет, який підриває його розум. Оральний секс є безкорисливим вчинком і показує, що ви готові доставити задоволення своєму партнеру, не чекаючи нічого взамін. Прямування до нуля з нашими методами кунілінгусу і мінету показує, що ви дбаєте, а також надаєте оргазми багато.