5 Сексуальних Позицій Кожен Повинен Спробувати Хоча Б Один Раз

5 СПОСОБІВ ЗРОБИТИ ОРАЛЬНИЙ СЕКС КРАЩЕ
Незалежно від того, чи є ви і ваш партнер позиційними професіоналами, прокладывающими свій шлях через карма-Сутру, або створіннями комфорту (воліють підтримувати речі в спальні), є деякі позиції, які кожна пара повинна спробувати хоча б один раз. Від чуттєвої класики до кидають виклик тілу рухів, ласкаво просимо в наш офіційний список сексуальних позицій, які кожна пара повинна спробувати в своїх відносинах:

ПО-СОБАЧОМУ
Це одна з найпопулярніших позицій і з дуже вагомих причин. Жінка встає на карачки з розсунутими ногами, в той час як її партнер стає на коліна прямо за нею і входить ззаду. Чоловіки насолоджуються цим положенням, оскільки вони відчувають себе контролюючими та первинними, в той час як жінки отримують вигоду з інтенсивності положення і прямої стимуляції точки G. Жінки також можуть легко використовувати одну руку, щоб стимулювати свій клітор в цьому положенні з секс-іграшкою або без неї.

ЛАП-ДАНС
Це положення вимагає користі стільця. Якщо ви вибираєте крісло, обідній стілець або офісний стілець, що-небудь, що може підтримати вас і вашого партнера буде достатньо. Нехай чоловік сяде на стілець, а жінка осідлає його і візьме під контроль. Ця позиція може бути ще сексуальнішою, якщо обидва партнери залишають свій одяг, змушуючи її відчувати себе більш спонтанною і неслухняною! Це відмінний варіант для жінок, які хочуть спробувати бути більш домінуючими під час сексу; так як вони повністю контролюють кут, глибину і швидкість кожного руху. Чоловік також знаходиться у відмінному положенні, щоб досліджувати тіло своїх партнерів. Двома вільними руками він може масажувати її груди або тримати її сідниці, коли вона штовхає, для приємного відчуття.

СТОЯЧА ХАЛТУРА
Займатися сексом стоячи надзвичайно пристрасно, і через це обидва партнери зазвичай легко швидко досягають кульмінації-звідси і назва. Жінка стоїть спиною до стіни, а чоловік стоїть перед нею. Це допомагає, якщо поруч є стіл або стілець, на який вона може спертися однією ногою, так як проникнення легше, коли її ноги злегка розсунуті. Чоловік повинен розм’якшити коліна для додаткової підтримки і взяти під контроль поштовхи. Це відмінна позиція для спонтанного сексу, коли ви входите з роботи або коли ви виходите і уявляєте собі секретний швидкий секс!

МОСТА
Варіація на традиційну місіонерську позицію, міст вимагає трохи більше гнучкості від жінки, але з цілком гідними результатами! З місіонерської позиції чоловік повинен сидіти так, щоб він сидів на щиколотках, в той час як жінка залишається на спині, поставивши ноги на підлогу і піднявши стегна до стелі в низьке положення мосту. Це дозволить йому увійти в неї в ідеальному стані. Новий кут проникнення може створити для неї інтенсивну стимуляцію, плюс він має додаткову перевагу тонізації стегон і сідниць одночасно. Безпрограшно!

ПАСТУШКА
Це ще одна позиція, де жінка грає домінуючу роль і дійсно може взяти контроль. Чоловік лежить на спині, ноги разом, в той час як вона стає на коліна, а потім опускається на нього. Частина ваги може бути знята з неї, або злегка відкинувшись назад до стегон, або нахилившись вперед і використовуючи руки для підтримки. Оскільки жінка контролює ситуацію, вона може допомогти затримати його кульмінацію, прискорюючи або сповільнюючи відповідно, а також може одночасно збільшити інтенсивність власного оргазму.