5 сексуальних позицій, щоб спробувати, якщо він оргазми занадто швидко

СЕКС ПОЗИЦІЇ ДЛЯ ПОВІЛЬНОЇ ЕЯКУЛЯЦІЇ
Стає жарко і жарко, і ти починаєш отримувати задоволення, а потім…все скінчено. Поки передчасне сім’явивергання нічого бути збентеженим близько, воно може засмучувати як для вас, так і для вашого партнера.

На щастя, є кілька сексуальних позицій, які допоможуть продовжити ваші інтимні моменти, що призведе до більш тривалого і задовольняє рандеву. Якщо вам цікаво, як довше протриматися в ліжку, Читайте далі, щоб дізнатися наші 5 кращих порад.

оральний секс
Хоча може бути спокуса перейти прямо до проникаючого сексу, оральний секс-це чудовий спосіб подовжити парну сесію між вами та вашим партнером, гарантуючи, що ви обидва задоволені та готові до наступного рівня близькості. Щоб переконатися, що ви обидва насолоджуєтеся моментом і будуєте передчуття, нехай ваш партнер повільно пестить вас і залишає легкі поцілунки на вашому тілі, коли вони працюють вниз.

Це не тільки посилить ваші відчуття, але і дозволить йому протриматися довше. У тому числі секс-іграшки, такі як кролик або куля вібратор може бути відмінним доповненням, оскільки вони можуть забезпечити додаткову стимуляцію клітора і всього тіла.

Стоячи Секс
Стоячі пози для сексу особливо складні, оскільки вимагають набагато більше сили, балансу і залученості. Тому, якщо він концентрується на застосуванні всього цього, він може бути відвернений достатньо, щоб йти довше. Положення стоячи також відмінно підходить для несподіваної і спонтанної близькості, усуваючи вимогу ліжка або іншої поверхні.

Ваш партнер може здатися трохи неохоче, щоб спробувати цю позицію, як вони можуть боятися падіння; замість цього, переконайтеся, що вона підтримується проти чогось, так, що страх бути впала або впав зменшується. Для того, щоб переконатися, що ви і ваш партнер обидва комфортно, використовуючи мастило може зробити його більш легким, щоб потрапити на зручне і приємне положення.

Хоча може бути спокуса перейти прямо до проникаючого сексу, оральний секс-це чудовий спосіб подовжити парну сесію між вами та вашим партнером, гарантуючи, що ви обидва задоволені та готові до наступного рівня близькості.

Коліна Вгору
Ця позиція-відмінний спосіб дати жінці контроль, встановивши хороший ритм, зберігаючи при цьому приємні і повільні речі. Позиція працює з жінками, що лежать на спині з піднятими колінами і ногами, притиснутими до грудей партнерів. З кожним поштовхом її ноги можуть контролювати його швидкість, дозволяючи йому відповідати її темпу, уникаючи, щоб він захопився.

Якщо ви і ваш партнер шукаєте способи уповільнити хід речей в спальні, використання ребристих презервативів у цьому положенні може допомогти створити стимуляцію клітора для неї та забезпечити додаткову стимуляцію для нього, даючи вам обом подвійне відчуття тривати всю ніч.

ложка
Це положення вимагає більше з молотарки ніж тяга, і тому пропонує більш повільне проникнення. Положення ложки дозволяє вам насолоджуватися більш ніжними і інтимними моментами, а більш повільний темп може допомогти запобігти занадто швидкий оргазм вашого партнера. Щоб спробувати це положення, лежите на боці обличчям до стіни, а ваш партнер лежить на боці прямо за вами.

Ви обоє повинні злегка зігнути ноги, так як ваш партнер може контролювати свої рухи і глибину проникнення ззаду. Мало того, що це забезпечить більш контакт шкіри до шкіри, щоб допомогти зосередитися на інших речах, таких як його поштовхи, але це може допомогти уповільнити його темп, якщо він відчуває себе наближається до еякуляції.

«Наїзниці» (жінка зверху)
Позиція пастушка використовує класичну місіонерську позицію, але з жінками на вершині замість цього. Такий розворот дозволяє чоловікові розслабитися і сконцентруватися на своєму рівні збудження. Оскільки ви перебуваєте на вершині, у вас є повний контроль над швидкістю та рівнем проникнення, дозволяючи вашому партнерові контролювати свій темп і затримувати дихання, якщо він відчуває себе ближче до еякуляції. Ця позиція не тільки допомагає уповільнити його, але і збільшує стимуляцію клітора, оскільки ця позиція дозволяє клітору тертися об таз чоловіка, збільшуючи шанси на її кульмінацію в першу чергу.

Для отримання більш корисних порад, Не забудьте відвідати іншу частину нашого досліджувати секс блог. Повний порад, відносин та інформації про продукт.