5 Сексуальних Позицій, Які Змусять Вас Відчути Себе Олімпійським Спортсменом

Кожні два роки тисячі людей беруть участь у спостереженні феномену, відомого як Олімпійські ігри. Від спостереження за їх атлетизмом в страху до насолоди їх улюбленими спортсменами, які намагаються отримати золото, Олімпійські ігри стали монументальним видовищем для людей у всьому світі. Будь то Літні ігри або зимові Олімпійські ігри, олімпійські села повні привабливих і підтягнутих спортсменів всюди, у яких нерви і гормони працюють на висоті. Як тільки Паралімпійські ігри починаються, давайте поглянемо на топ-5 сексуальних позицій, які ви, хлопці, проголосували за кращий з наших власних секс-ігор.

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ

Переконайтеся, що ви обидва переможці в спальні з цієї позиції душно. Ляжте обличчям вниз, коли ваш партнер піднімає нижню частину тіла з ліжка. Покладіть кожну руку на бік його стегон для додаткової підтримки, коли він входить в вас спереду. Тримайте ноги щільно разом, коли він штовхає взад і вперед, щоб посилити ваше задоволення. Додайте чуттєвий поворот до вашої ночі з вібраційним масажером, який змусить вас просити більше. Щоб зробити Ваш час ще більш оргазмічним, рухайтеся в вісімковому Русі і дозвольте йому вразити ваше місце задоволення!

НАЇЗНИК

Якщо ви хочете оргазм такої ж Великої, як Олімпійські ігри, тоді ця сексуальна позиція-виграшний хід! Нехай ваш партнер лежить на ліжку, зігнувши коліна під кутом 90 градусів, коли ви осідлаєте його. При русі вгору і вниз використовуйте зігнуті коліна партнерів в якості додаткової опори. Дозвольте йому приборкати його повільними поштовхами, які обов’язково сподобаються або перетворять речі в пару з швидкими поштовхами, які змусять вас мчати до фінішу. Ваш оргазм буде настільки інтенсивним, що ви будете аплодувати голосніше, ніж заповнений стадіон Олімпійських вболівальників.

МОРЕПЛАВАННЯ

Злітайте і досліджуйте незвідані території з цієї вогненної позиції. Попросіть обох вас і вашого партнера дивитися один на одного в сидячому положенні, коли ви піднімаєте стегна на його коліна. Покладіть руки за спину на гомілки партнера, коли ви повільно підстрибуєте вгору і вниз в плавному ритмічному темпі. Обережно качайте таз назад і вперед, коли ви підтягуєте м’язи піхви для вибухового завершення. Зробіть свого партнера робити те ж саме, коли ви обидва розмахуєте своїми оргазмічними прапорами в перемозі!

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

Грайте на поле і наберіть кілька основних очок з цією сексуальною позицією, яка обов’язково змусить вас відчувати себе переможцем кожен раз. Почніть з того, що ваш партнер постає, коли ви встаєте на карачки, тримайте руки на підлозі, коли ваш партнер піднімає стегна на талію. Тримайте ваші щиколотки обгорнутими навколо його ноги для додаткової підтримки, коли він вдаряється в вас. Дратуюче щільне стиснення і глибоке проникнення обов’язково змусять вас забити переможний гол!

СИНХРОННЕ ПЛАВАННЯ

Працювати в команді, об’єднуючи свої тіла разом, для остаточного удару! Почніть на четвереньках, коли ваш партнер встане на коліна позаду вас. Повільно опустіть руки до ліжка, коли ви піднімаєте стегна до стелі, коли ваш партнер входить до вас ззаду з широко розставленими ногами. Нехай він повільно штовхається у вас і з вас, поки ви контролюєте швидкість вашого ходу метелики, піднімаючи стегна вгору і вниз для зухвалого кінця. Насолоджуйтеся Олімпійськими іграми повністю синхронно, додавши секс-іграшку в свою любовну сесію і вдосконалюйте свої рухи ще далі.