7 Сексуальних Поз, Щоб Гарантувати Оргазм

Багато жінки насолоджуються сексом і люблять пробувати нові позиції зі своїм партнером, але дуже часто їм важко досягти оргазму. Якщо це звучить як ви, то читайте далі, щоб виявити кращі сексуальні позиції, які допоможуть вам досягти кульмінації, про яку ви мріяли.

ПІДТРИМАНИЙ МІСІОНЕР
Коли справа доходить до досягнення запаморочливого оргазму, простота часто є ключем. У цьому варіанті місіонерської пози жінка кладе пару подушок або подушок під низ, так що її стегна піднімають вгору. Це дозволяє більш глибоке проникнення, а також позиціонування паху робить його більш легким для її клітора, щоб стимулювати її партнера, як він входить в неї. Багато жінок воліють місіонерську позицію, оскільки вони відчувають себе особливо збудженими, коли на них тисне чоловік.

МЕТУШНЯ КУХОННОГО СТОЛУ
Іноді просто виймання сексу спальні може допомогти збільшити збудження і зробити його більш вірогідним для жінки до оргазму, тому для цієї позиції зробіть свій шлях на кухню. Вам знадобиться стіл, який не надто високий, щоб талія чоловіка була на висоті столу. Жінка лягає на край столу, в той час як її партнер входить в неї, тримаючись за її стегна або талію в залежності від того, наскільки він високий. Оскільки він стоїть, руки чоловіки вільні бродити по її тілу, що означає, що він може стимулювати її клітор в той же час, він також може масажувати в якийсь мастилі, щоб допомогти їй швидше досягти оргазму.

ПАСТУШКА
Коли жінка знаходиться на вершині, це дозволяє їй відчувати контроль над становищем, а також контроль над своїм оргазмом. Вона може змінити ритм, кут і глибину проникнення відповідно до її уподобань, і є також щось дуже сексуальне в тому, щоб контролювати, що повинно допомогти посилити її почуття еротики в цій позиції. З її вільними руками вона може масажувати груди або стимулювати свій клітор пальцями або секс-іграшкою так, як їй подобається, щоб викликати її кульмінацію.

ДО СТІНИ
Це улюблена поза для швидкого сексу і відмінний спосіб здивувати її, коли вона повертається з роботи. У неї повинна бути верхня частина спини до стіни, спираючись на неї для підтримки, в той час як вона нахиляє стегна вперед і обхоплює одну ногу навколо свого партнера, щоб дозволити йому увійти в неї (їй, можливо, доведеться міняти ноги час від часу). Обидва партнери можуть змінювати швидкість або глибину проникнення, і з її стегнами вперед і у вертикальному положенні, це повинно максимізувати тертя проти її точки G, щоб, сподіваюся, наблизити її до оргазму.

СТІЛЕЦЬ
Використання стільця для сексу може бути чудовою опорою, а також підтримкою, яку він дає, він також може бути величезним включенням в залежності від того, де він розташований, і з ризиком бути спійманим нічого не підозрюють очима! Чи ви вдома або в офісі, знайти стілець, який має задню частину і занадто громіздкий про дозвольте вам отримати в положення легше. Чоловік повинен сидіти обличчям вперед, а вона повинна осідлати його ногами по обидві сторони стільця. В ідеалі її ноги мають торкатися землі, щоб дати їй важіль, щоб штовхати вгору і вниз в своєму власному темпі – таким чином, вона може отримати максимальне проникнення, коли вона качає стегнами вперед і тримається за плечі для підтримки.