8 Пози Для Отримання Максимального Задоволення

СЕКС ПОЗИЦІЇ ДЛЯ НЕЇ

Відмінний секс-це взаємне задоволення і кульмінація, коли обидва партнери повністю збуджені і дражнять задоволенням. Якщо ви хочете мати кращий секс з вашої леді, то ці вісім сексуальних позицій обов’язково змусять її кричати більше.

 • Вісімка
  Одна з кращих сексуальних позицій для жіночого задоволення, чоловіки все ще люблять це, тому що вони беруть повний контроль. Отримайте вашу даму, щоб відпочити на спині з її стегна і ноги злегка підняті в той час як ви отримуєте на вершині, поставивши ноги на ліжко і тримаючи себе на руках.

Проникайте повільно, перш ніж дратуючи свого партнера повільними круговими рухами, які слідують за фігурою вісімки. Це відмінна повільна позиція, яка дійсно будує і підсилює задоволення.

 • Собачий стиль
  Класика, ця позиція включає в себе проникнення вашого коханця ззаду з вами обома рачки.

Більш глибоке проникнення дійсно допомагає дамам досягти відмінного оргазму, але ви завжди можете подивитися, щоб збільшити задоволення далі з ребристими і пунктирними презервативами або секс-іграшками, такими як кільця для Півня. Ласки її грудей, поцілунки і покусування її шиї також можуть трохи збільшити.

 • Пастушка
  Ще один поширений секс-порада, щоб допомогти вашій леді максимізувати своє задоволення, — це змусити її піти зверху. Це дозволяє їй контролювати поштовхи і глибину проникнення, щоб ви завжди потрапляли в точку.

Для підходу пастушка, ваша дівчина осідлала обличчям вперед вас із зігнутими колінами. Зворотна пастушка така ж, тільки вона стоїть перед твоїми ногами.

 • Щиколоток
  Для найглибшого проникнення, яке ви можете собі уявити, попросіть свою даму відпочити на спині з щиколотками на плечах. Ви також можете отримати її верхню арку її спину трохи.

Ця позиція дає вам необмежений доступ до найінтимніших областях, а також залишає руки вільними, щоб тримати її тіло на місці, пестити її груди або стимулювати її клітор.

 • Постійний
  Не всі відмінні пози для сексу горизонтальні. Примусьте свою дівчину присісти на карачки в кінці ліжка, але замість того, щоб встановлювати її в собачому стилі, просто встаньте позаду неї і проведіть її на свій пеніс, утримуючи її за стегна.

Ця позиція дозволяє їй стимулювати себе, але ви завжди можете простягнути одну руку, щоб взяти участь!

 • моста
  Трохи більш просунуте положення, ваша жінка повинна відпочити на ліжку і вигнути спину, щоб підняти все її тіло вгору і відпочити на плечах і пальцях ніг.

Це дозволяє проникати в неї глибоко, стоячи на колінах між її відкритих ніг і підтримуючи стегна руками. Кут також гарантовано допоможе вам потрапити в її точку G.

Під час відпочинку боком на ліжку, притисніть себе до свого коханця ззаду. Тримати її ноги разом обіцяє більш щільну посадку і більше відчуття, але ви також повинні рухатися повільно.

 • Ложка
  Для чогось більш інтимного, чому б не спробувати обніматися? Це не досягне такого глибокого проникнення, як деякі інші позиції, але це відмінний спосіб порушити один одного.
 • Місіонер
  І останнє, але не менш важливе: стара добра місіонерська позиція обов’язково змусить вашу дівчину кричати в екстазі.

Поекспериментуйте з кутом проникнення, піднімаючи або опускаючи стегна і варіює темп ваших поштовхів від повільного і ніжного до швидкого і жорсткого для досягнення обопільної кульмінації.

Ці відносно легкі пози для сексу повинні допомогти вам максимізувати задоволення від вашого коханця. З’єднайте їх з мастилом Durex і правильними типами презервативів на вечір, який ви ніколи не забудете. Завжди будь ласка, від Durex!