8 Спекотних Сексуальних Позицій, Щоб Оживити Ваше Сексуальне Життя

Секс з партнером-це весело, будь то пастушка або догори ногами. Зробіть їх ніч і звести їх з розуму з цими 8 спекотних сексуальних позицій, щоб допомогти оживити речі В і з спальні і вдарив, що невловимий g пляма:

ТАЧКА
Нехай ваш партнер почне в положенні собачки. Коли вона опуститься перед вами на коліна, увійдіть в неї ззаду. Опинившись всередині, візьміть її за щиколотки, Коли ви повільно піднімаєтеся, щоб встати, підтримуючи її на злегка зігнутих колінах. Для неслухняного Твіста додайте мастило і стисніть м’язи тазу вчасно з їх поштовхами для кінцевої ночі пристрасті.

ГАРЯЧА ПОЛОВИНА СТІЙКИ
Шукаєте оптимальну стимуляцію точки g? Ця позиція залишає її під контролем, поки ви розслабляєтеся і насолоджуєтеся стимуляцією. Ця позиція трохи складніше, але це відмінний спосіб працювати через перегини разом. Почати з введення вашого партнера ззаду, коли ви нахилитеся вперед, торкаючись підлоги. Нехай вона схопить тебе за щиколотки, коли вона підніме ноги до тебе. Якщо ви більше не можете утримувати цю позицію, поверніться в missionary і додайте вібратор кролика для остаточного чуттєвого досвіду.

ПЛОТСЬКА ТЯГА
Вгамуй свої хтиві бажання з цієї спекотної позиції і зануритися в новий світ задоволення. Все, що потрібно від вас і вашого партнера, це гідна сила верхньої частини тіла і низькі заборони. Почніть з обличчям один до одного, а потім схопити її за талію і під її дупу, як ви піднімаєте її до вас. Дозвольте їй обернути руки за шию, а ноги навколо талії для додаткової підтримки, коли ви почнете рухатися в ритмічному темпі.

ДИЯВОЛЬСЬКА СОБАЧКА
У цьому класичному положенні, щоб вона опустилася на карачки, поки ви проникаєте в неї ззаду. Не тільки задній вхід створює ідеальне кількість тертя для вас обох, його ідеальний для тих, які хочуть відчувати більш глибоке більш приємне відчуття.

КРАЙ ЛЮБОВІ
Візьміть під свій контроль з цією оновленою версією класичного пастушка. Відкиньтеся на край ліжка, поки вона осідлає вас, простягаючи руки до ваших ніг. Як вам подобається спекотний вид, додати секс-іграшки для вашої любові рішень для незабутньої ночі ви не забудете.

СНІГОВИЙ АНГЕЛ
Якщо ви шукаєте плавний перехід за межі своєї зони комфорту, то ця позиція ідеально підходить для вас. Поки ви на ній, попросіть її притягнути стегна до грудей і покласти ноги їй на плечі. Це положення дозволяє відірвати її таз від матраца, отримуючи важелі і підтримку стегон. Нахил її стегон дозволить вам проникнути в неї глибше, даючи вашому партнерові явний доступ до вашої точки G.

ДВОПОВЕРХОВИЙ
Хто сказав, що ви і ваш партнер повинні обмежувати свої сексуальні побачення тільки ліжком? Лежав на дивані, коли вона сідає на вас обличчям. Відкиньтеся назад, поки ви не підперли лікті спиною до її грудей. Відкиньте її назад і тримайте її коліна зігнутими до грудей, коли ви проникаєте в неї. Вона не тільки оцінить обійми, але і насолодиться кульмінацією. Увімкніть спеку з набором задоволень Durex і дражніть і радуйте свого партнера всю ніч.

ЖАБА
Почніть з того, що сядьте на край ліжка, поставивши ноги на землю. Нехай вона сяде над тобою на край ліжка спиною до тебе, як жабеня. Візьміть її за талію і допомогти їй рухатися вгору і вниз, спираючись на стегна, як ви проникнути в неї. Вона буде в змозі підтримувати її руху з вами, поміщаючи руки під її прикладом, даючи їй додатковий підйом.